Çakma Sahte Panelcilere Dikkat

Çakma Sahte Panelcilere Dikkat

Merhabalar Değerli Kullanıcı Sesli Chat Piyasasında Panelci Adıyla Bir Çok Çıkarcı,Dolandırıcı,Emek Hırsızı Fazlasıyla Mevcuttur.Lütfen Bunlara Dikkat Edelim.Bizden yada Başka Panelciden Bu Hizmetleri Alabilirsiniz.Sadece Dikkat Etmeniz Gereken Konu ; O Panelcinin Referanslarıdır.Eger Paranız Boşa Gitmesin İstiyorsanız Kesinlikle Referansları İnceleyin.Kaç Yıldır Site Açık ,Sorunlar Varmıdır,Gibi Soruları Site Sahiplerine Sorarak Panelci Hakkında Ön Bilgi Sahibi Olabilirsiniz.Böylece Emeginizle Kazandıgınız Paraları Hak Yiyenlere Kaptırmamış Olursunuz.

TurkiyePaneL Ekibi olarak Bizlerde mart ayından beri PrestijDizayn’ın başlattığı “temiz piyasa” sloganlı kampanyasını sonuna kadar sürdürmeye kararlıyız.
Bu konuda eğer sektördeki diğer arkadaşlarda bizler gibi bir adım atmazlarsa ilerde aşağıdaki sorunlardan tüm sektör etkilenebilir.
Not: Aşağıdakilerin bazıları şuan zaten piyasada var olan sorunlardandır.

*Piyasanın çok kötü hal alması,
*Bu işi dürüst yapanlarında aynı kefeye konabilecek kadar dolandırma – dolandırılma olaylarının artması,
*Sektörün 18 yaş altı seviyesine kadar düşmesi,
*Yapmış olduğumuz işin unvanı “İnternet Hizmetleri” iken, “Panelci” gibi çok saçma ve çocukça bir unvan alması,
*Duyduğumuz dolandırıcılık vakalarından sonra çalışma hevesinin kaçması.
*İş bereketinin azalması,
*Ve dahası…

Sadece daha önce çalışmış olduğumuz ve bir şekilde ayrı düştüğümüz arkadaşlarımızla bayilik konusunu gündeme getirebiliriz. Bunun dışında hiç bir şekilde piyasaya yeni bayii kazandırmayacağımızı ve sadece şu anki mevcut bayilerimize sahip çıkacağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz.

SpeakyChat’in tavsiyemiz sonucunda ürettiği 1,500 Euro teminat kuralını kimsenin uygulamadığını biliyoruz.
Bulunduğumuz sektördeki diğer arkadaşlarımızı da bu konuda duyarlılığa davet ediyoruz. ( Yazı Alıntıdır )Yorum Yapın

İzin Verilen HTML Tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>