Google.Com Ban Açma,Sandbox,Filtreleme Hakkında

Google.Com Ban Açma,Sandbox,Filtreleme Hakkında

Google.Com – Ban Hakkında ,Sandbox,Filtreleme ,Merhabalar Sayın İlgili; Googlede ban yiyen ve sanbox filtresine giren sitelerinizi en kısa süre içerisinde ekipmanlarımızın çalışmaları ile yeniden aktive ediyoruz.
Genel olarak gördüğümüz kadarı ile seslichat ve seslisohbet sitelerinde genelikle google.com arama motorunda banlı yada sandboxa giren çok sayıda siteler mevcut.

Banlanmış yada sandbox!a giren web sitenizi çalışmalarımızla analiz ederek hangi neden banlandığını,hangi kelimede,hangi bloglarda engellenmiş olduğunu tespit ederek çalışmalarımıza devam ediyoruz,bunu en kısa süre içinde bulup yeniden yapılandırma aşamalarından geçirerek sitenizi tekrar görünebilirliği için google.com dizinine yeniden aktife ediyoruz.

İrtibat Adres : [email protected] – 0542 246 71 78 İrtibat Kurabilirsiniz.

Son 10 Gün İçerisinde Bizlere İletilen Sandbox ve Filtreleme Sorunu Çeken Kardeşlerimizin Sitesi Aşağıda Olup Kısa Süre İçinde Açıldığı Teyit Edildi.Aşağıda Verilen Sitelerdede Konu Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

1- www.seslimankenim.net- seslimankenim.org – Google Dizinine Aktive Edildi. Çalışma Süresi 3 Gün İçerisinde Online Oldu.

————————————————————
SON 10 GÜN İÇERİSİNDE AÇILAN SİTELER

1- www.sesliyar.com – Google Dizinine Aktive Edildi. Çalışma Süresi 1.5 Gün İçerisinde Online Oldu.

2- www.seslimakam.com – Google Dizinine Aktive Edildi. Çalışma Süresi 2 Gün İçerisinde Online Oldu.

3- www.sekerimsen.com – Google Dizinine Aktive Edildi. Çalışma Süresi 1 Gün İçerisinde Online Oldu.ve Çalışmaları Devam Etmekte.Yorum Yapın