Google Gmail Hesabı Açma

Google Gmail Hesabı Açma

Sesli Panel Google gmail hesabı nasıl açılır..
Google mail hesabı açmak isteyenler sayfamızda yardım alabilirler . Hotmail , yahoo , msn gibi benzeri mail hesapları olanlar gmail hesabı açtıktan sonra aradaki farkı anlayacaklar. Gmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra gelen kutusu , gönderilmiş mailler , ve bir hotmail hesabında olmayan özellik ise resim , video , dosyalarınızı , resimlerinizi , programlarınızı saklamak için özel klasor mevcuttur. Hiç bir zaman kaybetmeyeceginiz dosyalar halinde saklayabilirsiniz. Yapmanız gereken bir gmail (google mail) hesabı açmanız yeterlidir.peki google mail hesabını nasıl açacağım diyorsanız .
Gmail.com a giriyorsunuz sağ tarafta giriş için bir kutu çıkacak hemen altında şifremi unuttum yada hesabınız yoksa kayıt olun secenekleri bulunmakta.Seslipanel hizmetleri Sizde kayıt ol linkini tıklayarak yeni sayfada üyelik formuna geçiş yapacaksınız . Forumu tamamen doğru ve eksiksiz doldurunuz ve daha sonra forumu tamamlayıp gönderdikten sonra yeniden gmail.com a giderek sağ kısımdan bilgilerinizi yazıp giriş yapınız hesabınız kullanima açıktır. Hayırlı olsun.
Yorumlarınızı yazmayı unutmayınız .Yorum Yapın

İzin Verilen HTML Tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>