İnternet Explorer 11  Ne zaman Kalkıyor?

İnternet Explorer 11 Ne zaman Kalkıyor?

Merhabalar Değerli Kullanıcılar.16 Ağustos 1995 (25 yıl önce) Günümüze Browser Hizmeti Vermek İçin Çıkarılmıştı.Günümüz 2021 De 25. Yılını Dolduran Internet Explorer 11, 15 Haziran 2022’de desteğini çekerek,emekliye ayrılıyor.Yerine 15 Ocak 2020 Tarihinde Çıkan Microsoft Edge Piyasaya Sunulmuş ve Kullanıma Açıktır.Speakychat Sistemi Explorer tarayıcıları desteklediğinden explorer kapanınca speakychat oda sistemlerine girilecekmi? girilmeyecekmi? gibi sorular aklımıza gelmektedir.Speakychatin Eklentisini Bilgisayarımıza Kurduğumuzda Masaüstüne Chrome for Speaky Tarayıcısından Sorunsuz Birşekilde Giriş yapabilirsiniz.
Microsoft’un Resmi Sitesinde;

Internet Explorer 11 emekliye ayrılıyor

Internet Explorer 11, 15 Haziran 2022’de destekten çıkar. Bugün kullanabileceğiniz Internet Explorer 11 uygulamaları ve siteleri ile aynı Microsoft Edge Internet Explorer modu ile aynı tarayıcıda açabilirsiniz.

Internet Explorer’dan Microsoft Edge’e geçiş yapın

Sık kullanılanlarınızı, tercihlerinizi ve diğer tarama verilerinizi Internet Explorer’dan içeri aktararak Microsoft Edge’e sorunsuz bir geçiş yapın. Göz atma sırasında birinci sınıf performans, daha fazla gizlilik ve daha fazla üretkenlik elde edin.

Microsoft Edge; Windows, macOS, iOS ve Android üzerinde kullanılabilir. Sık kullanılanlarınızı, parolalarınızı, gözatma geçmişinizi ve daha fazlasını cihazlarınız arasında eşitleyin; böylece kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Yorum Yapın

İzin Verilen HTML Tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>