Sesli Chat den Tesettüre Balıklama

Sesli Chat den Tesettüre Balıklama

Uzun yıllar Sesli chat sektörüne yön veren usta isimler’den olan Tatar_Cemyen Rumuzlu Santana Panel’in Sahibi olan Dostum yakın arkadaşım 2012 Yılında Sesli chat panelciliğini bırakarak E-ticaret Sektörüne Giriş Yaptı Muhafazakar çevresinden esinlenerek Aldığı yatırımlar ile Açtığı tesettür giyim sitesi olan ZarifTesettur.Com şimdi Dünya Markası.

Tesettür’lü bayanların Tercih Ettiği Adres olan Zarif Giyim Markası Dünya Üzerinde Sadece Türkiye Değil Bütün ülkelere Gönderim Yapmaktadır.

Avrupa Ülkelerine Express Kargo ile Bir günde Gönderim Yapılıyor.
Nasıl gönderdiği merak konusu olurken Türkiye’den avrupa ya en hızlı kargo gönderim ünvanına sahip tek firma olması gurur Kaynağı.

Bu sektörden Başka sektörlerde Boy gösteren Ve yıllık 1,5 Milyon luk satış hacmine ulaşan Zarif tesettür’ü tebrik ederiz.

Sizde Tesettür ürünleri almak istiyor iseniz buraya tıklayarak İstediğiniz ürünü alabilirsiniz.Bu Yazı Bir Kişi Tarafından Yorumlandı.   Yorum Yap

  1. Sesli chat

    7 sene önce  

    Güzel bir yatırım olmuş

Yorum Yapın

İzin Verilen HTML Tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>