SPEAKYCHAT ODADAN DÜŞME SORUNLARI

SPEAKYCHAT ODADAN DÜŞME SORUNLARI

Merhabalar Sayın Kullanıcımız Son Günlerde Bir Çok Kişinin Speakychat Oda Sistemlerinden Sorunu Olduğunu Biliyoruz.Bu Konunun Bütün Meslektaşlarımız Olan Sizinde Deyiminizle Panelci Arkadaşlarımın Yada Panelleri ile Bu Sorunun ALAKASI OLMADIĞINI BİLDİRMEK İSTİYORUZ.BU SORUN SADECE SPEAKYCHAT FİRMASINA AİT BİR SORUNDUR.www.speakychat.com SİZLERE DİYECEĞİZ SİMDİ BASKA PANELCİLERİN MSNLERİNDEN BİLGİ ALIN SORUNUN BİZDENMİ SPEAKYCHAT FİRMASINDANMI OLDUĞUNU AMA PİYASADA O KADAR ÇOK MESLEKTAŞLARIMIZ VARKİ SİZLERE YALAN ATARAK O SORUN BİZDE YOK BİZİM SUNUCUMUZ SAĞLAM VS.AMA MÜŞTERİ BİLMİYORKİ BU SORUNU SPEAKYCHATTE SUNUCU AYIRDIMI OLMADIĞINI.BİZ SİZE ODAYI NERDEN AÇIYORSAK O KİŞİDE ORDAN AÇMAKTADIR.BU SORUN TÜRKİYE GENELİ % 80 NİNDE VARDIR.BİZLERE NEDEN İNANILMIYOR ANLAMIYORUM.BİZ YALAN SÖYLEMİYORUZ.BİZİM SİTEDE VAR BASKA SİTEDE YOK DENİLİYOR.BENDE DİYORUMKİ GENELİN % 80 NİNDE VAR KALAN % 20 SİNDEDE SORUN YOK.BU % 20 SORUN OLMAYAN 1-3-5 PANELCİDEMİ ALAKASI YOK BİR SİTEDE VARDIR PANELCİNİN SORUNU DİĞER SİTESİNDE YOKTUR.BU SEKİLDE DEVAM EDER.

VE BAZI MESLEKTAŞLARIMIZINDA BU KONUDA RANT SAĞLAMAK İÇİN BİR BAŞKASININ EKMEĞİNE GÖZ DİKENLER MÜŞTERİYE GERÇEK DÜRÜST BİR AÇIKLAMA YERİNE.O SORUNUN PANELCİNİZDE OLDUĞU BENİM SİSTEMİMDE SORUN YOK GİBİ SALAKÇA TERİMLER KULLANARAK MÜŞTERİYE KENDİSİNE ÇEKMEYE ÇALIŞMAKTADIRLAR.BUNLARA KANMAMANIZI ÖNERİYORUM.SORUN BİZİMLE ALAKALI OLSA ZATEN GEREKLİ İŞLEMLERİN YAPILACAĞINI BİZDEN ÇOK SİZLER DAHA İYİ BİLİYORSUNUZ.YALANLA BAHANEYLE İŞ YAPAN EKMEK HIRSIZLIĞI YAPAN PANELCİLERİN LAFLARINA İNANMAYINIZ.ONLAR SADECE KENDİLERE RANT SAĞLAMAK REFERANS SAĞLAMAK AMACIYLA YALANLAR TÜRETMEKTEDİRLER.BÜTÜN SPEAKYCHAT ODA SİSTEMİ KULLANAN PANELCİ http://agent.speakychat.com BAĞLANTISINDAN ODA AÇMAKTADIR.

SPEAKYCHAT SİSTEMİNİN PANELCİLERE YAPMIS OLDUĞU DUYURU BU AGENT KONTROL SİSTEMLERİNDE MEVCUTTUR BÜTÜN PANELCİLERDE.

Networking issue in one datacenter

Currently is an network issue ongoing in one datacenter. I don’t have exact information from there, only that the experts are working on the solution.

Fortunately we have only 8 Servers in that failing datacenter, 4 Servers are already migrated to other datacenters, but for the remaining failing 4 Servers, we have no empty servers left over.
My experience tells me that this problem will take not so long. 2 hours i guess.

95% of the other servers are running fine and are distributed in different datacenters.

GOOGLE ÇEVİRİ YAPTIĞIMIZDA.SORUNUN 2 SAATTEN DÜZELECEĞİ.DATACENTERDE OLUŞAN PROBLEMİN OLDUĞUNU BİLDİRMEKTEDİR. Rico Krasowski

Tek bir datacenter ağ sorunu

Şu anda tek bir datacenter devam eden bir ağ bir konudur. Ben uzman çözüm üzerinde çalışıyoruz sadece, oradan kesin bir bilgi yok.

Neyseki o başarısız datacenter sadece 8 Sunucular var, 4 Sunucular zaten diğer veri merkezlerine göç, ancak kalan başarısız 4 Sunucular için, biz kalan boş sunucuları var.
Benim deneyim bu sorunu çok uzun değil alacağını söylüyor. 2 saat sanırım.

Diğer sunucuların% 95 ince çalıştıran ve farklı veri merkezlerinde dağıtılır.

capture-20130221-002413


  1. Sesli sohbet

    11 yıl önce  

    Gerçekten çok güzel bir açıklama olmuş.Zaten düşüşlerin panelci ile alakası olması imkansız birşey.Odalarda sıkıntı varsa bu speakychat firması ile alakalıdır.Eğer panele giriş yaparken panel bozuksa giremiyorsan,bu panelci ile alakalı olabilir ama oda sistemi,speakychat firması dolayısıyla kullanıldığı için bütün mesuliyet speakychat firmasına aittir.Ben uzun zamandır türkiyepanel ile çalışan birisiyim.Böyle saldırı vs.. bir çok şey günümüzde sanal üzerinde olmaktadır.Unutmayalım arkadaşlar meyve veren ağaç taşlanır.Bütün site sahibi arkadaşlarıma başarılar dilerim.Allah kimseyi utandırmasın.

  2. Mustafa

    10 yıl önce  

    evet cok haklısınız bazı salak kendını panelcı sanan aptallar bızım ekmegımıze yag suruyor neymış dusme panelcıden kaynaklanıyormus böyle bısın alakası yoktur cou panelcı aynı surumu kullanıyor speakychat baska yoktur duserse tum acconutlarda aynı sorun vardır ama 2 kısı dusuyormu o sorun ozaman gelen mısafırde vardır sorun ama panelcıyle alakası yoktur bunu herkes bılsınkı duserse hep sıstemde duserler buna kanmasın kımse bosuna panelcı degıstırmeyın sorunuzu kendı panelcınıze sorun gıdıp baska panelcıye sorarsanız yanılırsınız saygılar

Yorum Yapın

İzin Verilen HTML Tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>