Google Optimizasyonu

Google Optimizasyonu

Profesyonel Tasarımlar

TurkiyePaneL.NET ‘te kurumsal kimliğinizin ya da markanızın internetteki yüzü olan sitelerinizin tasarımları, profesyonel bir ekip tarafından hazırlanır. Kurumsal kimliğinizin ya da markanızın sitenizin ara yüzü ile birebir uyumluluk ve denge içerisinde olmasına büyük bir özen gösterilerek ve %100 memnuniyet ilkesi göz önünde bulundurularak büyük bir özenle tasarımlarınız tamamlanır.

Arama Motoru Optimizasyonu

TurkiyePaneL.NET ‘te internet sitenizin arama motorları tarafından en iyi şekilde listelenmesini ve en iyi sıralarda ziyaretçilerle buluşmasını sağlayan optimizasyon çalışmaları büyük bir özenle yapılır. İhtiyacınız olan anahtar kelimeler büyük bir dikkatle seçilerek sadece Google’ da değil, birçok arama motorunda en iyi şekilde listelenmeniz sağlanır.

Yazılım Hizmeti

TurkiyePaneL.NET ‘te sitenizin ihtiyaçları doğrultusunda otomatik içerik yönetimi sağlayan ve anında güncelleme işlemlerinizi online olarak yapabileceğiniz güçlü yazılım altyapıları sitenize özel olarak hazırlanır ve entegrasyonu gerçekleştirilir. İhtiyaçlarınızın artmasına paralel olarak bu altyapının güçlendirilmesi, güncelleştirilmesi ve bakımının yapılması gibi işlemler de üstlenilir.

Ücretsiz Hizmetler

TurkiyePaneL.NET ‘te bir internet sitesinin yayın hayatına başlaması ve sürdürebilmesi için ihtiyaç duyulan barındırma (hosting), alan adı (domain) gibi hizmetlerin yanı sıra sağladığımız kusursuz destekle de her daim yanınızdayız.
KasperSky
Kaspersky Lab, virüs, hacker ve spam (istenmeyen posta)’lardan koruyan çözümlerini, Küçük ve Orta büyüklükteki kurumlar dahil, Uluslararası firmaların yer aldığı geniş bir yelpazeye sunmaktadır. Kaspersky’nin geniş ürün portföyünde, kurumların istemci korumasının yanı sıra, dosya sunucu, eposta sunucu, eposta gateway ve proxy sunucuları için de çözümleri bulunmaktadır. Bilgisayarlara sunulan bu güvenlik çözümlerinin haricinde, Kaspersky, PDA ve Akıllı telefonlar için de koruma sağlanmaktadır. TurkiyePaneL.NET-TurkiyePaneL Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri 2011Yorum Yapın

İzin Verilen HTML Tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>