TurkiyePaneL – Web Hosting Koruma

TurkiyePaneL – Web Hosting Koruma

Web Hosting hizmetinde Lokasyon Tercihi

Hosting hizmetinizi ister Türkiye ister ekonomik hosting paketlerimiz ile Hollanda lokasyon olarak seçebilirsiniz. Bu sayede ziyaretçi trafiğinize en uygun lokasyonda arama motolarında daha iyi sıralamaya sahip olursunuz. Bununla birlikte kullanıcılarınız da bulunduğu lokasyona göre web sitenize daha iyi erişim sağlarlar.

Kolay Yönetim

Satın aldığınız web hosting hizmetini size verilen hosting kontrol paneli ile kolayca yönetebilirsiniz. Kontrol paneliniz üzerinden email hesaplarınızı, dosyalarınızı, yazma okuma izinlerinizi ve bunların dışında pek çok özelliği ayarlayabilirsiniz.

Kendinizi güvende hissedebilirsiniz

Firmamız 2006 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Bu tecrübe ile birlikte sunucularımızda güncel ve stable olan yazılımları kullanıyoruz. 7/24 teknik destek ve takip hizmetimiz sayesinde %99.8 uptime sağlıyor, 15 gün içerisinde de para iade garantisi veriyoruz. Aysima hosting ile her zaman daha iyi hizmet alır, teknik yeterliliğimize bizimle çalışarak inanırsınız.

Realtime Virüs Koruması

Linux sunucularımızda ve windows sunucularımızda gerçek zamanlı virüs koruması bulunmaktadır. Bu sayede gerek sunucularımız ve mailleriniz, gerekse windows sunucularda dosyalarınız %90 koruma altındadır.

Yedekleme

Sunucularımız işletim sistemi ve kullanılan hizmetin destek seviyesine göre otomatik yedeklemeye sahiptir. Bu yedekler günlük, haftalık ve aylık olarak değişkenlik göstermektedir. Aldığınız hizmet ile alakalı olarak firma yetkilimize sunucu yedekleme süresini sorabilirsiniz. Müşterimize sunduğumuz bu yedekleme dışında, donanım sorunu olma olasılığına göre her sunucumuzda Hardware Raid kartı bulunmakta ve kullanılmaktadır.Yorum Yapın

İzin Verilen HTML Tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>